SAHİLDE BULUNAN TOPALLI DERESİ KÖPRÜSÜ ÜZERİNDEKİ ASFALT SORUNU ÇÖZÜLDÜ


12.04.2019 10:48:33     323
SAHİLDE BULUNAN TOPALLI DERESİ KÖPRÜSÜ ÜZERİNDEKİ ASFALT SORUNU ÇÖZÜLDÜ

              Seçildiği günden bu yana halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan ve büyük küçük yüzlerce insan tarafından makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunulan Eynesil Belediye Başkanı Sayın Ahmet Latif Karadeniz, ilçedeki büyük, küçük eksiklerin bir an evvel tamamlanması için kollarını sıvadı.

                   Yaklaşık 1 yıl önce hizmete açılan ve açıldığı günden beri asfaltlanması düzgün yapılmadığından dolayı 20 cm. çukurların oluştuğu, araç trafiği için sıkıntıların yaşandığı Topallı Köprüsünün eski asfaltı söktürüp yenisi döşendi.

              Başkan Ahmet Latif Ahmet Karadeniz çalışmaları yerinde inceleyerek, Karayolları Trabzon Bölge Müdürlüğünden gelen yetkililerden bilgiler aldı.

                Başkan Ahmet Latif Karadeniz “ Topallı köprüsü üstündeki asfalt uzunca bir zamandır bozuktu. Yaklaşık 20cm. Çukurlar yüzünden araç trafiğini tehlikeye sokan durumlar vardı. İlk işimiz Trabzon Karayolları Bölge Müdürlüğüyle irtibata geçip yapılması yönde karar aldık. Bölge müdürlüğündeki arkadaşlara teşekkür ediyorum. Eynesil’i yaşanılabilir bir ilçe yapmak için söz verdik ve elimizden geldiğince bu doğrultuda çalışmaya gayret edeceğiz” diyerek her alanda çalışmaları sıklaştırarak çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

 

                                                                                                                          Ahmet Latif KARADENİZ

                                                                                                                          Eynesil Belediye Başkanı

İletişim

  • Trabzon Giresun yolu üzeri
    Eynesil / GİRESUN
  • (O454) 581 30 01
  • (0454) 581 25 35 - (O454) 581 30 75
  • eynesilbel@hotmail.com