T.C. Eynesil Belediyesi Resmi Web Sitesi

0454 581 30 01 bilgi@eynesil.bel.tr /eynesilbld

Halkımıza Bilgilendirme

Kıymetli Eynesil Halkına;
Bugün 2022 yılı için ilkini gerçekleştirdiğimiz meclis toplantımızın ana gündemine dair açıklamamızdır. “Bir süredir Eynesil halkına daha iyi koşullarda hizmet sağlamak için yapımını tamamladığımız ek hizmet binamızın içerisinde yer alacak sivil toplum birimleri hakkında ki kararlarımızı kapsamaktadır.

Ek hizmet binamızın bir kısmının Kızılay Gönüllü Merkezi birimi olmasına ve bir katının Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne tahsisine ilişkin taraflara tahsisini gerçekleştirdiğimiz konuyu gündemimize taşıdık. Halk arasında bilgi kirliliği ve kirli siyaset yapma amacı taşıyan, doğruluktan uzak gerçekliği olmayan ‘Belediyemizin yer tahsisi yapmadığı veya kurumlara kolaylık sağlamadığı hakkında’ ilçemizde kaos ortamı yaratmaya çalışan tüm kişi ve kişilere cevabımızdır.

Eynesil Belediyesi 2019 yerel seçimlerinden itibaren görevine her kesimi kucaklayan, eşit ve yapıcı yönetim anlayışıyla emin adımlarla devam etmektedir. İlçemize +1 değer katacak her bir kişi, kurum ve işletmenin her zaman en önde destekçisi olduğu gerçeği halkımız tarafından bilinmektedir.

Kıymetli iki kurumumuza hizmet binamızın içerisinde tahsis ettiğimiz alanlar neticesinde, Eynesil’e birlikte hizmet etme fırsatı bulduğumuz için de fazlasıyla gururluyuz.

Siyasi dezenformasyon yaşamış kişi veya kişiler hakkında da halkımız her zaman olduğu gibi gerektiği noktada, gerektiği cevabı vereceğinden şüphemiz yoktur.

İlçemize hayırlı olmasını dileriz…

Ahmet Latif Karadeniz
Eynesil Belediye Başkanı