T.C. Eynesil Belediyesi Resmi Web Sitesi

0454 581 30 01 bilgi@eynesil.bel.tr /eynesilbld

Parti Temsilcilerini Belediyemizde Ağırladık

Bugün ilçemizde bulunan tüm partilerin temsilcilerini Belediyemizde ağırlamak için davette bulunduk.

Eynesilde yapmış olduğumuz ve ilerleyen süreçlerde hayata geçireceğimiz çalışmalar hakkında bilgilendirme ve görüş alış verişi için Belediyemizde bir araya geldik. Çalışmaların ilerleyişi üzerine konuşurken memnuniyetlerini ve hangi noktalarda eksikliklerimizin olduğunu dinlemek Eynesil’e olan hizmet aşkımızı daha da güçlendirdi.

Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tüm herkesin fikirlerine, görüşlerine ve katılımcı yönetim anlayışımıza büyük önem veriyoruz. Hep söylediğimiz gibi Eynesil #Birlikte büyüyecek, gelişecek ve hakettiği değere ulaşacak.

Davetimizi kırmayıp bizleri onurlandıran Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı Erhan Cebeci’ye, İYİ Parti ilçe başkanı Orhan Musaoğlu’na, Milliyetçi Hareket Partisi başkan yardımcısı İbrahim Kemal’e teşekkür ederiz.

Biz Eynesil’i ileriye taşımak adına, hiç bir parti ayırt etmeksizin omuz omuza çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Katılımın olduğu her noktada akılcı fikirlerin oluşacağını biliyoruz, katılan tüm temsilcilerimizle ilerleyen süreçlerdede yine bir çok konuda bir araya geleceğiz.

Eynesil için bahanelerin arkasına sığınmadan, üretmeye, çözüme ulaştırmaya ve kalıcı değerler oluşturmaya devam edeceğiz.